Modele triko per femra

Posted on

Ju lutem shkruani mesazhin qe deshironi te dergoni! Ofron fusanta, Funda, bluza, këmisha, pantolona, famerka, Triko e pallto. Tek ne Mund të gjeni canta të ndryshme dhe veshje të zíshme. Ofrojme veshje elegante dhe të përditshme për meshkuj dhe femra. DISA artikuj që Mund të gjeni janě pantollona, Farmerka, kostume, fustana, bluza, maica, këmisha dhe veshje Tjera me dizajne dhe ngjyra të ndryshme. Shesim tepihë të llojeve të ndryshme dhe dimensioneve të ndryshme. Po ashtu shesim Edhe Material të tekstilit me metrazh, Marsana të m. dhe konfeksion. Shtepia e modes ENSAR-A ofron fustana me kualitet dhe sherbim te pakarahasushem, Ku enderra e fustanave te nuseris Behet realitet, Ku bashkohet modernja dhe tradicionalja. Ju do te kontaktoheni nga codifi i Ebuy.Al se shpejti! Ne sugjerojmë që këtë vjeshtë të vishni pulovra si një xhaketë, të kombinuara me pantallona të thjeshta APO xhinse dhe sigurisht çanta të mëdha. Ofrojmë veshje për fëmijë dhe femra. Mund të gjeni MODELE të ndryshme me fustane, maica, këmisha, pantollona, jakne dhe artikuj tjerë sipas sezonës.

Shumë veshje do të shndrisin pamjen tuaj këtë vjeshtë. Shiu ka filluar, ERA Fryn, temperaturat janě Ulur dhe ne duhet t`Ju Themi lamtumirë santève të bukura dhe këmbëve të zhveshura. Të shkuara janě kohët Kur ATO pulovrat e thurura Ishin Vetëm një fjalë për “stilin e gjyshes”. Sot, pulovrat e thurura moderne janě një nga gjërat më të Mira Rreth vjeshtës dhe dimrit. Në të ngrohtë dhe ATO duken të mahnitshme. Nese Doni te dukeni eksluzive dhe te shkelqeni ne ahengun tuaj vizitoni Boutique mode exlclusive. Ofrojm fustana solennelle te gjata dhe te shkurtra, kostume per femra, kmisha, Funda, pantolla ETJ. Veshje të modeleve të Fundit të trendit më të RI për meshkuj dhe femra. Ofron veshje për femra, pantollona, këmisha, bluza, fustana dhe shumë Produkte të Tjera me dizajne dhe ngjyra të shumëllojshme.

Ofrojmë fustana me shumicë dhe pakicë të markës Amerikane jovani. Mirëpritni parajsën e modës përbërë nga çizme, xhaketa, mantele, Kapele, shalle… Nese Ju duhet nje pergjigje e menjeherme, Ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit:.